Loading...

Wpis na blogu

„Made by DeGosh”

Od początku do końca zrobione przez nas. Z dumą możemy powiedzieć „made by DeGosh” 🙂 Całkowita metamorfoza mieszkania przy ul. Wieniawskiego. I cudowni właściciele. Dojrzałe osoby, które wiedzą, czego chcą od życia. Z werwą i pasją, której może pozazdrościć niejeden nastolatek.

Tak naprawdę razem tworzyliśmy to mieszkanie od początku. Wyburzanie ścian, tworzenie nowego układu pomieszczeń. Oj, jak my lubimy takie wyzwania 🙂 Tak naprawdę wszystko było nowe, inne – tak jak chcieli właściciele. I co najważniejsze, zrobione przez nas – DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli.

My byliśmy tam od początku do końca. Od prac budowlanych poprzez projektowe, realizację mebli i nadzór nad pracami wykończeniowymi. Stworzyliśmy, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy kuchnię, salon, małą jadalnię, sypialnię i garderobę.

Właścicielom zależało na funkcjonalności, wygodzie i nowoczesności. I stworzyliśmy to! Czy wiecie, że komoda wcale nie musi mieć nóżek? Niemożliwe? A jednak! Zajrzyjcie do naszej galerii (Mieszkanie ul. Wieniawskiego). Przyjrzyjcie się także stolikowi. Jest zrobiony z dwóch różnych płyt – fornir plus płyta melaminowana. Bardzo ciekawe rozwiązanie.

Jesteśmy ogromnie dumni z tej realizacji. Uśmiech na twarzy właścicieli był bezcenny i wynagrodził nam nieprzespane noce.

Zapraszamy do naszej galerii. Zajrzyjcie, zobaczcie, skomentujcie 🙂

Leave a Comment


Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Szyszyńska Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Makowa 5a
62-510 Konin
tel (+ 48 63) 241 69 66
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
mgr inż. Monika Szyszyńska
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

mgr Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl


Dział produkcji
mgr inż. Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

mgr Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl