Loading...

Parę słów o nas samych

Wyprodukowanych mebli
Zrealizowanych projektów
Wykonanych wizualizacji

Zamiłowanie do tworzenia idealnej formy stało się inspiracją do założenia w 2003 roku rodzinnej firmy zajmującej się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar.Pierwsze kroki na rynku stawialiśmy właśnie w tej dziedzinie. Szybko jednak zorientowaliśmy się, że warto zrobić o wiele więcej. W trakcie interesujących rozmów z klientami i żmudnych prac w stolarni okazało się, że możemy zająć się także aranżacją wnętrz, bo doskonale potrafimy wpasować się w potrzeby klienta.

Dlatego powstała niezależna pracownia projektowo-wykonawcza. Jej pojawienie się umocniło pozycję firmy na rynku zarówno w branży meblarskiej, jak i wnętrzarskiej. Nasze działanie wyróżnia profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy z klientem. Dodatkowo unowocześnienie parku maszynowego i zwiększenie powierzchni produkcyjnej pozwala nam w sposób nieograniczony realizować wszelkie zadania z zakresu produkcji mebli. Umiejętnie łączymy wszystko, od projektowania poprzez produkcję, aż do montażu. A najlepszym dowodem na to są rekomendacje naszych klientów. Zależy nam aby nasi klienci mieszkali w pięknych, komfortowych i niepowtarzalnych wnętrzach. Projektowane przez nas meble zdobią łazienki, kuchnie, sypialnie i przedpokoje w wielu domach i mieszkaniach. Jednak coraz więcej czasu poświęcamy na pracę zawodową. Dlatego nasza oferta obejmuje również projektowanie biur, tak aby praca w nich była wygodna, przyjemna i bardziej wydajna. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego salonu firmowego, którego siedzibą jest Konin.

JAK DZIAŁAMY…

Profesjonalnie. Szybko. Rzetelnie.

Spotkanie z każdym klientem to dla nas ważna sprawa. Zanim siądziemy do projektowania długo rozmawiamy, poznajemy potrzeby i marzenia inwestora. Przede wszystkim słuchamy, ale nie boimy się także podpowiedzieć i doradzić. Wszak bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu. Ile jest takich spotkań? Wszystko zależy od potrzeb klienta.

Po rozmowie przychodzi czas, by pojawić się na miejscu. Tam – oczywiście razem z inwestorem – jeszcze raz wszystko ustalamy. I zabieramy się do dzieła.. Łączymy marzenia inwestora z wizją projektanta.

Gdy ten wymagający etap już za nami, po akceptacji projektu przez inwestora, przychodzi czas na realizację zamówienia. W naszej stolarni wykwalifikowani pracownicy szybko i rzetelnie robią meble. Spod ich rąk wychodzą szafy, łóżka i całe zabudowy. Staramy się, by ten etap trwał jak najkrócej.

Ostatni etap to montaż.  Oczywiście przez cały czas mamy kontakt z klientem. Na każdym kroku konsultujemy, rozwiewamy wątpliwości i doradzamy.

Finałem, który daje nam ogromną satysfakcję, jest uśmiech inwestora, gdy wchodzi do domu swoich marzeń.

ARCHITEKCI I PROJEKTANCI

Zachęcamy do współpracy architektów wnętrz oraz projektantów. Posiadamy bogatą i różnorodną bazę materiałów, nowoczesny park maszynowy i doświadczoną kadrę dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować najśmielsze pomysły i zaspokoić najbardziej wyszukane gusta Waszych klientów. Sprawdź nas i nasze warunki współpracy.

Wyślij zapytanie wraz z projektem na adres biuro@degosh.pl, a my skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj! Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

PARTNERZY

Pracujemy z najlepszymi. Dlatego też nasze meble wyróżnia doskonała jakość, wytrzymałość, nieograniczona funkcjonalność  oraz wyszukana forma. Współpracując z nami rozpoczynasz wspaniałą przygodę. Zaopatrują nas bowiem w najlepsze rozwiązania systemowe między innymi takie marki jak: Hettich, Peka, TCO, Hafele, Raumplus, Zobal.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Szyszyńska Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Makowa 5a
62-510 Konin
tel (+ 48 63) 241 69 66
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
mgr inż. Monika Szyszyńska
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

mgr Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl


Dział produkcji
mgr inż. Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

mgr Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl