Loading...

Wpis na blogu

Jakie meble do kuchni – mat czy połysk?

Urządzając kuchnię, musimy podjąć często liczne decyzje. Jedna z nich dotyczy frontów i blatów mebli kuchennych, które dostępne są w macie oraz na wysoki połysk. Do jakich kuchni warto wybrać poszczególnie rozwiązania i jakie są ich zalety oraz wady?

Meble na wysoki połysk do kuchni

Meble do kuchni połysk to rozwiązanie, które nadaje przestrzeni głębi i elegancji. Fronty i blaty na wysoki połysk odznaczają się bowiem efektownym wyglądem i nowoczesnym wykończeniem. Szczególnie ucieszą więc wielbicieli stylu minimalistycznego, postindustrialnego oraz glamour, którzy docenią nieskazitelnie gładkie powierzchnie, pozwalające na odbijanie światła, co przyczynia się dodatkowo do pogłębienia przestrzeni kuchennej. Dobierając do nich odpowiednie, ciepłe oświetlenie, stworzymy wnętrza o niepowtarzalnym uroku.

meble do kuchni połysk

Z drugiej strony meble do kuchni połysk to rozwiązanie, które ma również swoje wady. Na ich jednolitych powierzchniach mocno odznaczają się wszelkie zabrudzenia, jak odciski palców czy kurz, które bardzo często trzeba usuwać. Meble kuchenne na wysoki połysk nie sprawdzą się więc w mieszkaniach czy domach, gdzie mieszkają małe dzieci, uwielbiające pomagać w kuchni, zwierzęta czy po prostu w kuchni, która jest bardzo intensywnie użytkowana.

Meble matowe do kuchni

Meble do kuchni mat mają również wiele zalet docenianych przez prawdziwych miłośników gotowania, którzy potrafią spędzać w tym pomieszczeniu długie godziny. Fronty mebli kuchennych pokrywane są matowym lakierem, pod którym można wyczuć naturalne usłojenie czy fakturę użytego gatunku materiału . Nadaje im to ciepłego, nieco rustykalnego charakteru, który jest lubiany przez wielbicieli wnętrz urządzanych w stylu prowansalskim, tradycyjnym czy nowoczesnym. Warto jednak pamiętać, że meble do kuchni mat również wymagają regularnego sprzątania przy użyciu odpowiednio dobranych do tego celu środków. Używając środków nieprzeznaczonych do pielęgnacji drewna, możemy doprowadzić do szybszego zużycia się mebli kuchennych, a nawet ich uszkodzenia.

meble do kuchni mat

Niezależnie od tego, czy odpowiadają Państwu meble kuchenne na wysoki połysk lub matowe, firma DeGosh wykona je stosowanie do Państwa preferencji. Kuchnie na wymiar – Poznań i Konin – to nasza specjalizacja, a wieloletnie doświadczenie powoduje, że nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani ze współpracy z nami.

Leave a Comment


Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl