Loading...

Wnętrza

Aranżacja wnętrz

Dom to miejsce, w którym każdy powinien czuć się komfortowo i bezpiecznie. To nasz azyl, do którego wracamy po ciężkim dniu w pracy, męczącej podróży, czy udanych zakupach. Gdy zapada decyzja o tym, by mieć swoje własne mieszkanie, od razu pojawia się pytanie, jak je urządzić. Oglądamy katalogi, szukamy w internecie, pytamy znajomych.

W złożonym procesie tworzenia idealnego wnętrza i dobierania wymarzonych mebli może często zabraknąć siły, motywacji lub pomysłu. Stworzenie przestrzeni, odzwierciedlającej charakter i osobowość domowników, zawsze stanowi wyzwanie. Do tego dochodzą jeszcze trudności związane z całym, często skomplikowanym, procesem budowlano – wykończeniowym.

Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji, jest zatrudnienie profesjonalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz już na samym początku inwestycji. Nasi projektanci nie tylko stworzą ciekawy projekt, ale w razie konieczności pokierują procesem wykonawczym ustanawiając nadzór autorski, czy wykonawczy. My po prostu jesteśmy z naszymi klientami od początku, do końca inwestycji.

Aranżacja wnętrz na miarę

Aranżacja wnętrz to prawdziwe wyzwanie. Najlepiej czujemy się w mieszkaniach, które podkreślają naszą osobowość, odpowiadają naszym gustom. Profesjonalny architekt wnętrz z DeGosh, projektując wnętrze, bierze pod uwagę indywidualne upodobania każdego klienta, dlatego nasze aranżacje są oryginalne i niepowtarzalne.

Projektowanie wnętrz sklepów oraz lokali usługowych to prawdziwe wyzwanie

W DeGosh zajmujemy się między innymi projektowaniem wnętrz sklepów(powierzchni handlowych) oraz lokali usługowych. Z naszego doświadczenia wynika, że dobrze zaprojektowane wnętrze sklepu jest równie ważne jak jego asortyment. To w dużej mierze wygloąd sklepu wpływa na to czy będzie on chętnie odwiedzany przez klientów. Estetyczne i stylowe wnętrze sklepu to połowa sukcesu. Nasze profesjonalne usługi świadczymy nie tylko w Koninie i jego okolicach ale również na terenie całej Polski - po więcej szczegółów, zapraszamy do naszego salonu firmowego.

W naszej pracowni bardzo chętnie stworzymy projekt biura, sklepu, czy innego obiektu tzw. użyteczności publicznej. Mamy doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu projektów przestrzeni publicznych. Wymagają one nie tylko kreatywnego podejścia, ale również wiedzy dotyczącej zasad użytkowania tego typu obiektów.

Dobranie odpowiednich form, materiałów, a nawet kolorów, ma ogromny wpływ na odbiór przestrzeni przez jej użytkownika. Dlatego kluczowym zadaniem projektanta w tym zakresie jest wykreowanie uniwersalnej przestrzeni, w której będzie panować pełna harmonia, a każdy z użytkowników będzie czuł się w niej komfortowo.

Nie boimy się żadnych wyzwań. Wręcz przeciwnie. Chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowe wnętrze, w którym Ty również będziesz czuł się wyjątkowy.

Pobierz wizualizacje projektu w 3D [18Mb]

Rozmowa

Podczas każdej fazy realizacji projektu stawiamy duży nacisk na rozmowę z klientem. Każde uwagi na temat kolorów, kształtów i ułożenia mebli, a także wasze uwagi na temat aranżacji pomieszczenia są dla nas bardzo istotne.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Szyszyńska Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Makowa 5a
62-510 Konin
tel (+ 48 63) 241 69 66
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
mgr inż. Monika Szyszyńska
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

mgr Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl


Dział produkcji
mgr inż. Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

mgr Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl