Loading...

Meble biurowe na wymiar

Wybór odpowiednich mebli biurowych to nie lada wyzwanie. Muszą być one wygodne, ale także spełniać wszystkie potrzeby pracowników. Muszą także być dostosowane do przestrzeni biurowej – do wszystkich elementów wnętrza, jego mankamentów i problematycznych elementów. Czasem konieczne jest stworzenie dodatkowo miejsca na kable, mały sprzęt biurowy, a nierzadko także odpowiednie dopasowanie wysokości blatów. Wszystko to znajdą Państwo w DeGosh – projektujemy meble na wymiar, które są odpowiedzią na wszystkie potrzeby Państwa i wszystkich pracowników.

Dlaczego warto projektować meble na wymiar do biura?

Każde biuro ma swoje wymagania, a pracownicy swoje preferencje. Czasem praca wymaga podłączenia kilku monitorów do jednego komputera, czasem posiadania wielu notatek i otwartych segregatorów na stole, a czasem w biurze potrzebna jest dodatkowa przestrzeń wspólna, na której można wygodnie przeprowadzić burzę mózgów.

Oprócz pomieszczenia typu open space także pojedyncze gabinety powinny być funkcjonalne i dopasowane do indywidualnych potrzeb pracownika.

Nie wszystko da się znaleźć w sklepach z gotowymi produktami. Czasem lepszym rozwiązaniem są meble biurowe na zamówienie, projektowanie pod odpowiedni wymiar i w kształcie, o jakim Państwo marzą.

Idealne meble biurowe projektowane na zamówienie

Jeśli mają Państwo określone wymagania albo skomplikowane warunki architektoniczne w biurze (skosy, spady, etc.), w naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze meble biurowe na wymiar.

Nie tylko będą one wygodne i indywidualnie dopasowane do potrzeb pracowników, ale przede wszystkim ich design zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów wnętrz. Dzięki wyposażeniu lokalu odpowiednimi meblami do biura zyskają Państwo przestrzeń, w której praca będzie prawdziwą przyjemnością.

W DeGosh mogą Państwo zamówić meble w wybranym przez siebie kolorze, kształcie i wykończeniu, dobrać ilość szuflad i szafek, a także precyzyjnie zaplanować przestrzeń pod stołami. Tak wyposażona przestrzeń biurowa zyska nowy, świeży i unikatowy wygląd, a ich indywidualna funkcjonalność sprawdzi się w każdych warunkach.

Biurka i szafki przygotowane na indywidualne zamówienie, narożne półki i blaty, a także niewielkie kontenerki pod stół pomieszczą dowolną ilość dokumentów, będą maksymalnie funkcjonalne i doskonale dopasują się do charakteru branży, w której Państwo pracują.

Meble biurowe najwyższej jakości

Projektując meble do biura na zamówienie w DeGosh, zyskują Państwo pewność, że użyte materiały i techniki są wytrzymałe i przez wiele długich lat posłużą jako wyposażenie biura. Przetrwają wszystkie wylane w pośpiechu kawy, ślady długopisów i pieczątki, a także kawałki zapomnianej taśmy klejącej.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl