Loading...

Meble pokojowe

Meble do pokoju na wymiar to doskonałe rozwiązaniem w przypadku tych wszystkich osób, którym zależy na posiadaniu wysokie jakości wyposażenia w pokoju, w którym tak naprawdę spędzamy bardzo dużo czasu. Dają one możliwość o wiele lepszej organizacji przestrzeni naszego mieszkania, niż gotowe rozwiązania, do których mamy dostęp w sieciówkach i to niezależnie od tego czy styl jest skandynawski, industrialny, rustykalny, czy inny.

Wybierając meble do przedpokoju lub salonu, które wykonywane są zgodnie z indywidualnym zamówieniem, mamy pewność, że sprostają one najróżniejszym naszym potrzebom. Mowa w tym momencie nie tylko o ich zewnętrznym wyglądzie, ale także i o ich wnętrzu. W ten sposób możemy mieć pewność, że ich środek zostanie rozplanowany i jednocześnie dopasowany do oczekiwań użytkowników. Pozwoli to zadbać o ich większą funkcjonalność. To idealne rozwiązanie, dzięki któremu zadbamy zarówno o efektywne, jak i efektowne urządzenie pomieszczenia.

Sposób na optymalną aranżację przestrzeni w salonie i przedpokoju

Meble pokojowe na wymiar to również większa oszczędność czasu, a to za sprawą tego, że nie zawsze w pierwszym lepszym sklepie można znaleźć takie produkty, które zarówno wpiszą się w nasze gusta pod względem wizualnym, jak i będą idealnie pasowały w zakresie wymiarów. W przeciwieństwie do mebli z sieciówek te wykonane na zamówienie uwzględniają szereg czynników, począwszy od ich przeznaczenia i funkcji, poprzez wielkość, kształt i wysokość, a skończywszy na ich ogólnej stylistyce.

Meble do salonu na zamówienie

Oryginalność i niepowtarzalność

Decydując się na meble do salonu, które zostaną zaprojektowane, a następnie wykonane zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta, mamy pewność ich wyjątkowości i niepowtarzalności. Dzięki temu możemy być pewni, że nikt inny u siebie nie będzie posiadał dokładnie takich samych mebli jak my. Ich cechą charakterystyczną jest długoletnia trwałość, wytrzymałość, a także i wysoka jakość wykonana, co możliwe jest do osiągnięcia m.in. dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które pozwalają na niezwykle dokładne wszystkich elementów. Pozwoli to na ich odpowiednią prezentację.

Meble pokojowe na wymiar dają nam gwarancję tego, że mamy możliwość praktycznego wykorzystania każdego centymetra wolnej przestrzeni w naszym salonie. Odpowiednio zorganizowana przestrzeń, w której można znaleźć m.in. pojemne szafy, pozwoli na lepsze uporządkowanie i przechowywanie różnego rodzaju rzeczy. Mowa w tym momencie m.in. o pościeli, ubraniach, obuwiu, ręczników oraz wielu innych produktów i akcesoriów w zależności od potrzeb. Pozwala to na znaczną optymalizację przestrzeni, która będzie odpowiadała oczekiwaniom i wymaganiom użytkowników.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl