Loading...

Aranżacja wnętrz biur

Coraz więcej firm przykłada wagę do tego, aby przestrzeń biurowa, w której pracownicy na co dzień wykonują powierzone im zadania, była nie tylko funkcjonalna, ale również stylowa, przyjazna i komfortowa. Znacząco poprawia to wydajność i jakość pracy. We współczesnych czasach pracownicy przywiązują coraz większą wagę do tego, gdzie spędzają kilka godzin dziennie. Monotonne biuro nie może skutecznie konkurować z komfortowymi space’upami, kawiarniami, luksusowymi hotelami, czy nawet zaciszem własnego domu. Aranżacja przestrzeni biurowych ma zatem niebagatelne znaczenie dla sprawnego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Funkcjonalne i przyjazne pracownikom biuro to podstawa

Propozycje architektoniczne, przygotowane przez firmę DeGosh, mogą zatem okazać się godne szczególnego zainteresowania. Są unikalne i nowatorskie, a przy tym bazują na sprawdzonych projektach. Aranżacja wnętrz to obok projektowania i produkcji mebli specjalność naszej firmy. Pasja do wzornictwa i chęć oferowania coraz ciekawszych koncepcji, łączących w sobie najlepsze tradycje designerskie z oczekiwaniami rynku, sprawiły, że projektowanie biur stało się głównym polem działalności biznesu rodziny Górnych.

Bez względu na to, gdzie chcesz urządzić swoje wymarzone biuro – w Poznaniu, Warszawie, Gdańsku, Krakowie, czy innych polskich miastach możesz mieć pewność, że wybierając współpracę z manufakturą DeGosh, otrzymasz najnowocześniejsze rozwiązania, sprawdzone w wielu miejscach, a zarazem dostosowane do twoich indywidualnych oczekiwań, doskonale oddające charakter twojej firmy.

Większość realizacji można obejrzeć osobiście w salonie firmowym w Poznaniu oraz w Koninie.

W obu znajdziesz wyjątkowe meble zainspirowane stylem, który zdążył już przejść do legendy w świecie nowoczesnego design’u. Zostały stworzone przez entuzjastów architektury wnętrz z myślą o prawdziwych koneserach, którzy docenią użycie materiałów najwyższej jakości oraz śmiały koncept, łączący nowatorskie rozwiązania ze sprawdzoną praktyką rzemieślników sprzed lat. Jeżeli zależy ci na stworzeniu przestrzeni biurowej, gdzie ty, twoi pracownicy i kontrahenci będziecie się czuć wyjątkowo, to już dziś zapoznaj się z propozycjami od DeGosh.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl