Loading...

Meble łazienkowe na wymiar

Łazienka jest strefą prywatną, gdzie wykonujemy codzienne zabiegi pielęgnacyjne, bierzemy relaksującą kąpiel i wyciszamy się po trudach dnia. Z tego względu powinna być nowocześnie, funkcjonalnie i estetycznie urządzona.

Meble łazienkowe robione na wymiar to idealne rozwiązanie, które może zapewnić maksimum komfortu i wygody, ponieważ pozwala na funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Dzięki temu każdy pojedynczy element znajdzie się we właściwym miejscu i zawsze będzie pod ręką. Szafki łazienkowe na wymiar pozwolą zaaranżować łazienkę Twoich marzeń.

Meble łazienkowe na zamówienie – idealne do Twojej łazienki

Łazienka, w której wszystkie elementy wyposażenia są skrojone na miarę potrzeb to najlepsze rozwiązanie. Dlatego warto skorzystać z usług doświadczonego i rzetelnego projektanta i wykonawcy, firmy Degosh, aby wszystkie marzenia o łazience idealnej zrealizować.

Szafki dobrane do metrażu i układu pomieszczenia pozwolą na wygodne umieszczenie wszystkich akcesoriów i kosmetyków pielęgnacyjnych, dzięki czemu w łazience będzie panował idealny porządek. Odpowiednio dobrane meble ukryją nieestetyczne elementy przestrzeni, dzięki czemu stworzą komfortowe warunki do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych. Łazienka na wymiar daje nieograniczone możliwości aranżacyjne, dlatego świetnie się sprawdzi na poddaszach i na innych niestandardowych powierzchniach.

Łazienka z meblami na wymiar – stwórz przestrzeń swoich marzeń

Decydując się na meble łazienkowe na wymiar, masz wpływ na ich ogólny design i wszystkie detale. Wybierasz rodzaj tworzywa, kolor i rozmiar szafek, miejsce nawiercania otworów montażowych, rodzaje uchwytów. Dzięki temu możesz dopasować łazienkę do swojej wizji i stworzyć przestrzeń komfortową, spełniającą wszystkie wymagania i potrzeby. Meblując pomieszczenie szafkami łazienkowymi na wymiar, zagospodarujesz każdą przestrzeń, nawet bardzo trudne warunki aranżacyjne. Wszystkie Twoje pomysły zrealizuje firma Degosh.

Dlaczego warto zamówić u nas meble do łazienki?

Oferujemy meble łazienkowe na wymiar, które są wykonane z różnych, wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą służyły swoim użytkownikom przez wiele lat. Usługi wykonujemy kompleksowo, ponieważ zajmujemy się projektowaniem, wykonawstwem i montażem mebli łazienkowych na wymiar. Proponujemy kreatywne, praktyczne i estetyczne rozwiązania tworząc produkty na najwyższym poziomie. Wdrażamy do realizacji najnowsze trendy, tworząc przestrzeń nowoczesną i elegancką.

Jeżeli chcesz mieć łazienkę na wymiar według swojego indywidualnego projektu – zapraszamy do współpracy.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl