Loading...

Aranżacja wnętrz mieszkań

Aranżacja wnętrz jest najważniejszym krokiem w całym procesie urządzania mieszkania. To na tym etapie możemy dostosować przestrzeń do swoich indywidualnych potrzeb. Co zrobić, aby aranżacja domu nie tylko odpowiadała naszym preferencjom, ale dodatkowo łączyła w sobie funkcjonalność i estetykę?

Na czym polega aranżacja wnętrz?

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to złożony proces, wymagający specjalistycznej wiedzy i kontroli niemal na każdym etapie. To dlatego coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Dzięki temu aranżacja domu przebiega sprawnie i bezproblemowo.

Aranżacja wnętrz mieszkań składa się z następujących etapów:

1. Przygotowanie projektu zgodnego z oczekiwaniami klienta i uwzględniającego funkcjonalność przestrzeni mieszkalnej. Projektowanie wnętrz mieszkalnych obejmuje sporządzenie dokumentacji fotograficznej oraz inwentaryzacji pomieszczeń. Na tej podstawie przygotowana zostaje propozycja układu funkcjonalnego.

2. Stworzenie wizualizacji, czyli przedstawienie zaprojektowanego wnętrza w formie graficznej. Na tym etapie klient wybiera kolorystykę pomieszczeń, sposób ich oświetlenia, układ mebli czy wygląd podłóg. Wizualizacja w razie potrzeby może być modyfikowana. Po wprowadzeniu ewentualnych zmian, przygotowany zostaje projekt koncepcyjny.

3. Opracowanie dokumentacji technicznej potrzebnej do zrealizowania projektu (planów, rysunków, opisów technicznych, kosztorysów).

4. Nadzór autorski nad wykonaniem prac wykończeniowych zgodnie z zaakceptowanym projektem koncepcyjnym.

Co zyskasz na profesjonalnym urządzeniu wnętrza?

Właściwa aranżacja mieszkania wymaga przemyślanych rozwiązań. Te z kolei biorą się ze specjalistycznej wiedzy. I tu z pomocą przychodzi architekt wnętrz: ma on za zadanie stworzyć odpowiedni projekt przestrzeni mieszkalnej. Dzięki temu powierzchnia użytkowa w mieszkaniu zostanie optymalnie wykorzystana. Profesjonalna aranżacja wnętrz mieszkań pozwala także zagospodarować dostępną przestrzeń w sposób jak najbardziej funkcjonalny. Architekt wnętrz pomoże nam stworzyć przestrzeń idealną, gdzie wszystko będzie do siebie pasować: od koloru ścian, przez oświetlenie i meble, po drobne elementy dekoracyjne, jak wazony czy kwiaty. Elementy te nadadzą dodatkowo wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Projektowanie wnętrza mieszkania z pomocą architekta pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, ale i pieniędzy: przed rozpoczęciem projektu, jego koszty są dokładnie analizowane i dostosowywane do możliwości finansowych klienta, co likwiduje ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych wydatków, które mogłyby wpłynąć negatywnie na końcowy efekt całej aranżacji.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl