Loading...

Aranżacja wnętrz mieszkań

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to wyzwanie, do którego za każdym razem należy podejść indywidualnie. Stworzenie domowego azylu, w którym będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, to skomplikowany proces, który potrafi zniechęcić osoby niedoświadczone w tej kwestii. Czasem nie wystarczy tylko przeglądanie katalogów, szukanie inspiracji w internecie lub konsultacje ze znajomymi. Skomplikowany proces budowlano-wykończeniowy wymaga na ogół zatrudnienia specjalistów. Architekt wnętrz, sprawdzone ekipy wykończeniowe oraz wsparcia ze strony profesjonalnych stolarzy gwarantuje powodzenie tego trudnego procesu budowlano-wykończeniowego. Zatrudnienie specjalistów w tej dziedzinie daje inwestorom pewność na niepowtarzalny charakter projektowanej przestrzeni. Oszczędza ich czas i pieniądze.

Projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych to dziedziny, w których wyspecjalizowała się nasza firma. Jesteśmy w stanie wesprzeć naszych klientów już od samego początku inwestycji, tworząc w finale przestrzeń odzwierciedlającą charakter i osobowość zamieszkujących ją osób, a także przyciągającą klientów w przypadku placówek handlowych. Nasz zespół nie tylko stworzy projekt, ale również ustanowi nad nim nadzór autorski i wykonawczy, realizując nawet najbardziej oryginalne oczekiwania klienta. W zespole firmy DeGosh znajdują się bowiem tacy specjaliści jak: architekt wnętrz, projektant mebli, stolarz oraz technolog produkcji. Są to specjaliści w swojej dziedzinie dla których nie ma rzeczy niemożliwych i którzy rozpoczynają swoją pracę od długiej rozmowy z klientami, biorąc pod uwagę ich indywidualne oczekiwania, upodobania, preferencje oraz marzenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu, wiedzy oraz determinacji na koniec powstają wspaniałe i funkcjonalne meble a tym samym wnętrza niebanalne i niepowtarzalne, w których nasi klienci czują się wspaniale. Sen o wymarzonym domu staje się dla nich bardzo realny, a my cieszymy się z faktu, że mogliśmy być częścią tego złożonego procesu usprawniając go maksymalnie.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.pl

Aleksandra Soja
aleksandra.soja@degosh.pl


Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl