Loading...

Kuchnie na wymiar

DeGosh zajmuje się projektowaniem, a także produkcją mebli kuchennych na wymiar. Działamy z myślą o klientach indywidualnych, lecz ze świadczonych przez nas usług korzystają również firmy sektora publicznego oraz firmy prywatne. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każdy projekt dopasowany do indywidualnych potrzeb osób zamawiających. Tworzymy z niekłamaną pasją, popierając naszą pracę wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do poznania bliżej galerii zdjęć, w której znaleźć można realizacje ukazujące kuchnie zaprojektowane zarówno w stylu industrialnym, jak i nowoczesnym, boho, a także wnętrza typowo klasyczne.

Piękne, solidne oraz funkcjonalne meble kuchenne na zamówienie

Kuchnia to pomieszczenie, w którym spędzamy wiele czasu w ciągu dnia podczas przygotowywania zarówno codziennych posiłków, jak i niezwykle ważnych wydarzeń w życiu domowników. To miejsce, które powinno być nie tylko piękne, ale przede wszystkim urządzone w sposób przemyślany i praktyczny. Oferowane przez nas kuchnie na wymiar to meble idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań późniejszych użytkowników. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny z ogromnym zaangażowaniem, zwracając uwagę na wszelkie detale. Oferujemy zarówno proste, jak i rozbudowane propozycje, które charakteryzują się solidną konstrukcją, dobrymi gatunkowo materiałami, jak również funkcjonalnością.

Praktyczna kuchnia robiona na wymiar

Kuchnia na zamówienie to możliwość stworzenia pomieszczenia odpowiedniego dla danej grupy osób, uwzględniającego ich nawyki i preferencje. Meble kuchenne na wymiar zawsze będą się sprawdzać, bez względu na wielkość pomieszczenia oraz charakter aranżacji. Stworzone przez nas meble pozwolą na wykorzystanie maksimum przestrzeni w taki sposób, aby ułatwić przygotowywanie oraz spożywanie posiłków. Nasz zespół jest ceniony za niezwykłe pomysły oraz zmysł twórczy. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, proponując klasycznie pięknie, eleganckie, a także designerskie kuchnie na wymiar. Nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań, tworząc unikatowe meble dla każdego.

Solidne meble kuchenne na wymiar

Działamy na terenie miast Poznań, Konin, ale również i całej Polski ciesząc się pozytywnymi opiniami klientów korzystających ze świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami, a następnie do składania zamówień. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby naszych klientów. Zapraszamy!

Meble kuchenne w Koninie
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.pl



Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl