Loading...

Pełna galeria naszych projektów

Galeria spełnionych marzeń – przykładowe realizacje wnętrz naszych Klientów

Mieszkanie, to nie tylko miejsce spania i trzymania swoich rzeczy. Mieszkanie to Twoja przestrzeń, która powinna sprawiać, że odpoczywasz i relaksujesz się. Przestrzeń, w której czujesz się naprawdę dobrze i do której chcesz powracać. Naszą misją jest sprawianie, aby powiedzenie: “wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej” nabierało dosłownego znaczenia, a nasi Klienci czuli się w swoich domach rzeczywiście najlepiej, jak się da.

Od pomysłu po realizację

Tworząc projekty wnętrz i meble, słuchamy uważnie naszych Klientów i staramy się zwizualizować ich marzenia. Wierzymy, że funkcjonalna i ciesząca oko przestrzeń mieszkalna nie tylko ułatwia codzienne obowiązki i stwarza dobre warunki do odpoczynku, ale też inspiruje i wpływa na poczucie zadowolenia i szczęścia każdego domownika. Dzięki temu, że nasza firma skupia pracowników o różnych specjalizacjach i umiejętnościach, nasze realizacje projektów są kompleksowe – od pomysłu do wykonania mebli na wymiar, zgodnie z potrzebami konkretnego użytkownika i warunkami jego przestrzeni.

W poniższej galerii prezentujemy niektóre opracowane przez nas projekty wnętrz oraz część materiałów zdjęciowych naszych realizacji mebli na wymiar. Zapewniamy naszym Klientom pełne wsparcie w aranżowaniu ich wymarzonych przestrzeni. Podpowiadamy najodpowiedniejsze rozwiązania, proponujemy różnorodne technologie, opracowujemy wspólną koncepcję, a następnie konsekwentnie wdrażamy ją w życie – zarówno tę dotyczącą przestrzeni całego mieszkania, jednego pomieszczenia, czy konkretnego zestawu mebli. W ramach naszych usług oferujemy możliwość zamówienia na wymiar mebli kuchennych, biurowych, pokojowych, dziecięcych oraz szaf.

Nasze portfolio jest różnorodne, tak jak różnorodne są potrzeby Klientów. Niektórzy dążą do chłodnego minimalizmu, inni cenią ciepło wnętrz wypełnionych kolorami. Nie narzucamy swoich upodobań i wizji, ale staramy się jak najlepiej odgadnąć wyobrażenia Klienta i przelać je na projekt, a następnie urzeczywistnić w jego mieszkaniu.

Mamy nadzieję, że te przykładowe realizacje projektów firmy DeGosh oddają w pełni naszą misję. Uważamy, że wnętrza powinny być wygodne i funkcjonalne, ale przede wszystkim powinny dawać radość zamieszkującym je ludziom i być dopasowane do ich potrzeb i indywidualnych upodobań. Pomagamy Klientom w wyklarowaniu tych potrzeb i gustów oraz spójnym, konsekwentnym i przy tym praktycznym wprowadzeniu ich do przestrzeni ich domów i mieszkań. Możemy nieskromnie powiedzieć, że jesteśmy specjalistami od czynienia domu miejscem, do którego naprawdę chce się wracać z nawet najwspanialszych wakacji.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
OBSŁUGA KLIENTA
Stolarnia oraz biuro projektowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli
ul. Długa 70; Lisiec Wielki
62-571 Stare Miasto
OSOBY KONTAKTOWE
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl
_
Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729