Loading...

Usługi stolarskie

Firma z wieloletnią tradycją i doświadczonym zespołem

Frezowanie CNC i inne usługi stolarskie

Zakład stolarski DeGosh oferuje Państwu usługi stolarskie z zakresu:

  • cięcia i oklejania płyt wiórowych,
  • cięcia i oklejania blatów postformingowych,
  • nawiercania otworów montażowych w formatkach meblowych,
  • nawiercanie otworów pod zawiasy.

Stolarnia Degosh Konin świadczy usługi na terenie całej Wielkopolski.

Frezowanie CNC – sposób na niepowtarzalne meble

Firma DeGosh oferuje zarówno tradycyjne usługi stolarskie, jak i te z wykorzystaniem zaawansowanych technologii. Posiadamy profesjonalny sprzęt dostosowany do coraz bardziej wymagających zamówień. Oprócz tradycyjnej obróbki materiału nasza stolarnia oferuje usługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych obrabiarek sterowanych numerycznie (tak zwane frezowanie CNC). Dzięki tej cieszącej się coraz większą popularnością metodzie stolarz ma możliwość obróbki wszelkiego rodzaju tworzyw przy użyciu frezarki sterowanej komputerowo. Proces ten składa się z trzech kolejnych etapów – najpierw stolarz tworzy cyfrowy projekt, następnie przetwarza go do postaci planu sterującego narzędziami, na końcu zaś następuje obróbka właściwa. Sam mikrokomputer może zostać zaprogramowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wymaganiami, zaś przebieg całego procesu obróbki operator może kontrolować na monitorze graficznym.

Frezowanie CNC pozwala na niezwykle precyzyjne wykonanie nawet najbardziej złożonych kształtów w stosunkowo krótkim czasie. Spisuje się więc idealnie zarówno w produkcji masowej, gdzie wymaga się stworzenia szeregu identycznych przedmiotów, jak i przy tworzeniu elementów unikalnych i skomplikowanych, gdzie najważniejsza jest dbałość o detale. Taka dokładność pracy gwarantuje bezproblemowe zrealizowanie nawet najbardziej wymagających zamówień. Świadczone przez nas usługi frezowania CNC usprawniają proces tworzenia i pozwalają na wykonywanie mebli oraz elementów dekoracyjnych o oryginalnym i unikalnym wzornictwie. Co więcej, skrócony czas pracy i pełna automatyzacja po stworzeniu projektu pozwalają na wyraźne zmniejszenie kosztów usługi.

Stolarnia DeGosh realizuje zarówno zlecenia zawierające pojedyncze elementy, jak i większe serie detali. Naszym największym atutem jest możliwość obrabiania w krótkim czasie szerokiego zakresu materiałów obejmujących między innymi lite drewno, MDF, HDF, sklejkę, płyty laminowane, inne materiały drewnopochodne, tworzywa sztuczne, piankowe, kompozyty (dibond, tubond), styrodur, pcv, plexi i corian.

Wykonując naszą pracę zawsze dążymy do perfekcji – chcemy, aby poprzez nasze usługi stolarskie Konin i Poznań stały się miejscami pięknie umeblowanych mieszkań, biur i sklepów. Podążając za najnowszymi trendami oraz rozwiązaniami technologicznymi pragniemy umożliwić Państwu realizację nawet najbardziej wymagających pomysłów. Aby przekonać się o jakości i staranności naszej pracy wystarczy tylko skorzystać z oferty. Z jej szczegółami można się zapoznać w naszych salonach firmowym.

Służymy także radą każdemu, kto odwiedza naszą pracownię.

Ceny ustalane są indywidualnie na podstawie wielkości zamówienia.
Zapytania należy kierować na adres e-mail: biuro@degosh.pl lub bezpośrednio do Działu Produkcji.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu (wymagane)

Temat jaki chciałbyś poruszyć

Rozwiń swoje myśli ...

[recaptcha* recaptcha-695 theme:light]

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.pl

Aleksandra Soja
aleksandra.soja@degosh.pl


Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl