Loading...

Parę słów o nas samych

DeGosh – projektowanie wnętrz i produkcja mebli w Poznaniu i Koninie

Inspiracją do założenia w 2003 roku rodzinnej firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji mebli na wymiar było zamiłowanie do tworzenia idealnej formy. To właśnie produkcja mebli rozpoczęła naszą pracę na rynku projektowania i aranżacji wnętrz. Niedługo jednak okazało się, że chcemy robić jeszcze więcej. Interesujące rozmowy z klientami i żmudna praca w stolarni pchnęły nas w kierunku wyspecjalizowania się w aranżacji wnętrz, które doskonale odpowiadają potrzebom naszych klientów.

Pozycję firmy w branży meblarskiej i wnętrzarskiej umocniliśmy, zakładając niezależną pracownię projektowo-wykonawczą. Rozszerzyliśmy tym samym zakres naszych działań, służąc naszym klientom profesjonalnym doradztwem na każdym etapie projektowania wnętrz i ich urządzania. Unowocześniony park maszynowy i zwiększona powierzchnia produkcyjna sprawiły, że produkcja mebli w naszej firmie może być realizowana w niczym nieograniczony sposób. Umiejętne połączenie dziedzin takich jak produkcja mebli i projektowanie wnętrz, aż po końcowy montaż powodują, że nasze usługi cieszą się coraz większą liczbą rekomendacji. Dążymy do tego, aby wnętrza, które dla nich tworzymy, były piękne, komfortowe i niepowtarzalne. Projektowanie wnętrz w naszej firmie to jednak nie tylko przestrzenie domowe i mieszkalne, ale również biura. Zależy nam na ich zaprojektowaniu i urządzaniu w sposób wygodny, przyjemny i sprzyjający wydajności pracy. Zainteresowanych klientów zapraszamy do naszego salonu firmowego, który mieści się w Koninie. Poznań to kolejne miasto, w którym otworzyliśmy salon mebli kuchennych i mebli na wymiar.

Świadczymy następujące usługi:

  • projektowanie mebli na wymiar,
  • produkcja mebli na wymiar,
  • projektowanie wnętrz mieszkalnych i biurowych,
  • aranżacja wnętrz,
  • doradztwo w zakresie technologii mebla
  • doradztwo materiałowe
  • nadzór autorki i wykonawczy nad projektami wnętrzarskimi.

JAK DZIAŁAMY…

Przyświeca nam idea profesjonalnej, dokładnej i rzetelnej pracy.
Pracę nad każdym nowym projektem rozpoczynamy od długiego spotkania i rozmowy z klientem, w trakcie którego poznajemy jego potrzeby i marzenia.

Architekci wnętrz i projektanci mebli słuchają uważnie. Proponują na tym etapie ciekawe i optymalne rozwiązania projektowe i możliwości produkcyjne.

Liczba spotkań zależy od indywidualnych potrzeb każdego klienta.
Kolejny etap naszej pracy to wizja lokalna na miejscu inwestycji, gdzie wspólnie z klientem ustalamy ostateczne szczegóły koncepcji. Następnie w pracowni powstaje projekt gdzie architekci starają się stworzyć spójna całość łączącą marzenia inwestora z wizją naszego zespołu.

Inwestorowi przedstawiamy gotowy projekt do weryfikacji. Po jego akceptacji przystępujemy do opracowania poszczególnej dokumentacji branżowej.

Rozdział dokumentacji dotyczący mebli trafia w ręce naszego technologa, który przy współpracy wykwalifikowanej kadry stolarskiej przystępuje do produkcji zamówionych przez klienta mebli.

Szybko i rzetelnie wykonujemy zamówione zabudowy meblowe, takie jak: meble kuchenne, szafy, łóżka, meble dziecięce, meble łazienkowe, meble biurowe, lady i wyspy sklepowe, różnego rodzaju zabudowy pod wymiar. Ostatnim etapem naszego działania jest montaż, który realizowany jest konsekwentnie przez naszych montażystów co oznacza, że współpracując z naszą firmą klient otrzymuje usługę kompleksową. „Od projektu Do efektu.”

W trakcie całego zlecenia utrzymujemy kontakt z naszymi klientami. konsultując, rozwiewając wszelkie wątpliwości i doradzając najlepsze rozwiązania.

Największą satysfakcję czujemy widząc uśmiech inwestora, który wchodzi do wymarzonego domu, mieszkania czy biura.

ARCHITEKCI I PROJEKTANCI

Bogata i różnorodna baza materiałów, nowoczesny park maszynowy i doświadczona kadra technologów dają nam nieograniczone możliwości nawiązania współpracy z zewnętrznymi biurami architektonicznymi, projektowymi i wnętrzarskimi. Prócz możliwości produkcyjnych oferujemy Państwu doradztwo w zakresie technologicznym i materiałowym co przekłada się na realizację Waszych najśmielszych pomysłów. Współpraca z naszym działem produkcyjnym daje Państwu gwarancję satysfakcji. Zapewniamy, że jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wyszukane gusta Waszych klientów.

Skontaktuj się z nami i sprawdź nasze warunki współpracy.
Wyślij swój projekt i pytanie na adres biuro@degosh.pl, a my skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj! Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

PARTNERZY

Nasi partnerzy to najlepsze na rynku firmy oferujące rozwiązania systemowe do mebli. Dzięki współpracy z takimi markami, jak Hettich, Peka, TCO, Hafele, Raumplus, Zobal, Silestone, Egger nasze meble wyróżniają się doskonałą jakością, wytrzymałością, nieograniczoną funkcjonalnością i wyszukanymi formami. Współpraca z nami to wspaniała przygoda zarówno w dziedzinie projektowania i aranżacji wnętrz jak i produkcji mebli na wymiar.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
OBSŁUGA KLIENTA
Stolarnia oraz biuro projektowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli
ul. Długa 70; Lisiec Wielki
62-571 Stare Miasto
OSOBY KONTAKTOWE
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl
_
Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729