Loading...

Garderoby na wymiar i szafy wnękowe

Garderoby na wymiar to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można stworzyć uporządkowaną przestrzeń, pozbywając się nadmiaru mebli, takich jak półki i regały. Zabudowa wnękowa umożliwia zaprowadzenie idealnego porządku w ubraniach, butach, torbach i wszelkiego rodzaju innych tekstyliach i akcesoriach osobistego użytku. Planując urządzenie miejsca na przechowywanie rzeczy, warto wybrać garderoby i szafy wnękowe, ponieważ takie rozwiązanie daje wiele korzyści. Przy wyborze wykonawcy i producenta warto skorzystać z usług firmy Degosh.

Jakie zalety ma garderoba na wymiar?

Zabudowa garderoby to idealny sposób na stworzenie przestrzeni ścisłe dopasowanej do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkowników. Dzięki takiemu rozwiązaniu garderoba prezentuje się estetycznie, jest funkcjonalna i panuje w niej idealny porządek. Nie trzeba szukać butów po szafkach w przedpokoju, ani biegać po parasolkę czy potrzebne ubranie, zlokalizowane w innym pomieszczeniu, ponieważ wszystko znajduje się w jednym miejscu. Wszystkie rzeczy są estetycznie posegregowane i estetyczne rozwieszone na wieszakach, co pozwala zaoszczędzić czas w przypadku, gdy spieszymy się do pracy.

Dlaczego warto zdecydować się na szafy na wymiar?

Takie rozwiązanie świetnie się sprawdzi w przypadku większych przestrzeni, np. w sypialni czy przedpokoju. Zabudowy wnękowe dają możliwości elastycznego i funkcjonalnego zagospodarowania pomieszczenia i pozwalają na utrzymanie idealnego porządku w rzeczach. To rozwiązanie o szerokim zastosowaniu praktycznym, ponieważ takie szafy są bardzo pojemne. Można je umieścić nie tylko we wnękach, ale i pomieszczeniach o nietypowym kształcie, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Dodatkową zaletą jest ich nowoczesny i elegancki wygląd, dzięki czemu szafa jest atrakcyjnym elementem wyposażenia. Zabudowa wnęk z szafą na wymiar w roli głównej to doskonałe rozwiązanie.

Oferta firmy Degosh – profesjonalne usługi stolarskie

Firma Degosh realizuje zamówienia na garderoby na wymiar i szafy wnękowe. Oferujemy trójwymiarowy projekt i wykonanie mebli idealnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Nasze realizacje spotkały się z uznaniem wielu klientów, ponieważ są wykonane solidnie i przy użyciu najlepszych gatunkowo materiałów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, spełniając wszystkie sugestie i wymagania klientów. Zabudowy wnękowe tworzymy z pasją i zaangażowaniem i realizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zlecenie.

Nasz profesjonalny zakład stolarski wykonuje usługi na najwyższym poziomie.

test
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl