Loading...

Hettich

Jest naszym wieloletnim partnerem i to ich produkty wyróżniają nasze realizacje.

Meble na wymiar

Projektujemy i produkujemy meble na zamówienie

Meble kuchenne, biurowe i szafy na wymiar

DeGosh MWiM zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar dla klientów indywidualnych jak i dla firm prywatnych oraz firm sektora publicznego. Mogą nam Państwo powierzyć realizację mebli do każdego rodzaju pomieszczenia: biura, pokoju dziennego i dziecięcego, kuchni czy łazienki. Stworzymy również meble na wymiar do przedpokoju. Zachęcamy do odwiedzenia galerii, gdzie mogą Państwo obejrzeć nasze ostatnie realizacje oraz stworzone przez nas meble na wymiar.

Salon firmowy mebli na wymiar Degosh

Zapraszamy do pracowni DeGosh w Koninie oraz salonu firmowego w Poznaniu, gdzie przy filiżance dobrej kawy wysłuchamy Państwa potrzeb, sporządzimy trójwymiarowy projekt, a następnie przystąpimy do realizacji powierzonego nam zlecenia. Meble biurowe nie muszą być nudne i produkowane według jednego wzoru. Wystrój biura to jeden ze sposobów na wyróżnienie się, podkreślenie indywidualizmu i charakteru firmy. DeGosh projektuje i wykonuje meble biurowe na wymiar. Oferujemy swoim klientom również meble kuchenne na wymiar meble do łazienki, czy przedpokoju.

W DeGosh zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Nasze wnętrza wyróżniają się ciekawymi i nietuzinkowymi meblami na wymiar. Projektujemy oryginalne szafy oraz zabudowy meblowe na indywidualne zamówienie pod konkretny wymiar. Wiemy, co to znaczy klasyczna elegancja i prostota, jak i designerski, pomysłowy szał twórczy. Jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalne wnętrze mieszkania z meblami dopasowanymi do stylu oraz potrzeb klienta, niezależenie od jego preferencji. Cenimy naszą pracę właśnie za to, że wciąż podejmować możemy nowe wyzwania i wykonujemy unikatowe projekty dla naszych klientów.

Szafy zaprojektowane i wykonane w DeGosh to nie tylko funkcjonalny mebel ale również element dekoracyjny wystroju wnętrza. Produkujemy szafy na zamówienie, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z troską o każdy detal, jakość i funkcjonalność. Zapraszamy!

Meble w salonie firmowym
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
OBSŁUGA KLIENTA
Stolarnia oraz biuro projektowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli
ul. Długa 70; Lisiec Wielki
62-571 Stare Miasto
OSOBY KONTAKTOWE
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl
_
Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729