Loading...

Hettich

Jest naszym wieloletnim partnerem i to ich produkty wyróżniają nasze realizacje.

Meble na wymiar

Projektujemy i produkujemy meble na zamówienie

Meble kuchenne, biurowe i szafy na wymiar

 

DeGosh MWiM zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli na wymiar dla klientów indywidualnych jak i dla firm prywatnych oraz firm sektora publicznego. Mogą nam Państwo powierzyć realizację mebli do każdego rodzaju pomieszczenia: biura, pokoju dziennego i dziecięcego, kuchni czy łazienki. Stworzymy również meble na wymiar do przedpokoju. Zachęcamy do odwiedzenia galerii, gdzie mogą Państwo obejrzeć nasze ostatnie realizacje oraz stworzone przez nas meble na wymiar.

Meble biurowe projektowane na zamówienie

Najważniejszym parametrem, jaki muszą spełniać meble na wymiar dedykowane do biur jest oczywiście funkcjonalność i zdolność do pomieszczenia wszystkich dokumentów oraz innych przedmiotów biurowych. Liczy się także ich ustawność, dzięki której możemy w prosty sposób zaaranżować przestrzeń do pracy, czyniąc ją przystępną i wygodną dla każdego z pracowników. DeGosh projektuje i wykonuje meble biurowe na wymiar, dbając by ich unikatowy design dodawał całemu pomieszczeniu uroku i sprawiał, że praca stanie się przyjemnością.

Projekt mebli biurowych w Poznaniu

Meble kuchenne

Kuchnia to serce domu, a meble kuchenne na wymiar to najlepsza rzecz, jaką możemy sobie sprezentować. Dzięki precyzyjnemu rozplanowaniu przestrzeni całe pomieszczenie staje się przyjazne i ergonomiczne pod względem użytkowym, a nam aż chce się w nim przebywać, spełniać pod względem kulinarnym i gościć bliskich. Meble kuchenne na zamówienie musi charakteryzować trwałość, jakość, funkcjonalność oraz unikalny design. Dlatego też postawiliśmy na bogatą i różnorodną bazę materiałów, która charakteryzuje się dużą odpornością na wilgoć, wysokie temperatury oraz zarysowania. Wytrzymałość i funkcjonalność zapewniamy stosując w naszych meblach systemy najlepszych obecnie firm na świecie. To sprawia, że nasze kuchnie na wymiar są dopasowane ściśle do potrzeb naszych klientów i samego wnętrza pomieszczenia.

Kuchnia na wymiar to nie lada wyzwanie. Dzięki dużemu doświadczeniu, chętnie się go podejmiemy. Dopasujemy meble do wielkości pomieszczenia. Mała kuchnia nie oznacza kuchni niefunkcjonalnej. Dzięki ekonomicznemu podejściu do przestrzeni i dobremu planowaniu, pomożemy stworzyć wnętrze ładne wizualnie, a także użytkowe. Z kolei dla dużych pomieszczeń jesteśmy w stanie zaproponować ciekawe projekty dla części jadalnianej. Duża kuchnia umożliwia stworzenie przestrzeni dla wielu osób, gdzie odbywać się mogą spotkania z przyjaciółmi i rodziną. Wszystko tak naprawdę zależy od potrzeb i oczekiwań klienta. Kuchnia na wymiar powstaje w wyniku podążania jego marzeniami.

Meble kuchenne w Koninie

Meble pokojowe. Meble dziecięce. Meble łazienkowe. Zabudowy wnękowe.

Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami minimalizmu, czy lubimy prowansalski przepych meble na zamówienie pozwolą nam lepiej zorganizować przestrzeń naszego mieszkania. Meble na wymiar z indywidualnym rozplanowaniem i dopasowaniem środka do potrzeb ich użytkowników będą charakteryzować się większą funkcjonalnością. Szczególnie ważne są w tym względzie szafy na wymiar, które powinny być dla zamawiającego wystarczająco pojemne, a jednocześnie muszą być one dopasowane do wielkości pomieszczenia.

Często pomijanym aspektem w innych sklepach meblowych są meble na wymiar do przedpokoju. Konieczność umeblowania całego mieszkania bądź domu sprawia, że przedpokój nie wydaje się być ważnym pomieszczeniem do zagospodarowania. Optyka ta zmienia się, gdy pozostałe pokoje są już gotowe do użytku. Wówczas przedpokój staje się wizytówką całego mieszkania, jest miejscem, gdzie przechowuje się elementy odzieży i obuwie. Powinny być to rzeczy dostępne „od ręki”, zwłaszcza rano, gdy opuszcza się dom w pośpiechu. Z drugiej strony powinny być one schowane przed wzrokiem odwiedzających. Odpowiednio zaprojektowane szafy na wymiar spełnią w 100% swoją funkcję, a jednocześnie będą pięknie prezentować się pod względem wizualnym.

Projektując wystrój wnętrza wiadomym jest, że inne oczekiwania funkcjonalno – magazynowe mamy względem zabudowy do przedpokoju, inne do biur czy gabinetów, jeszcze inne do pokoi dziecięcych. W ofercie posiadamy mnóstwo ciekawych rozwiązań systemowych takich firm jak Kesseböhmer, Hettich, Häfele czy Blum, które rekomendujemy przy tworzeniu funkcjonalnych mebli wolnostojących czy zabudów wnękowych. Spersonalizowane wnętrze każdej szafy na wymiar czy to do garderoby, czy przedpokoju pozwoli na zoptymalizowanie przestrzeni względem potrzeb ich użytkowników.

Meble do salonu na zamówienie

Salon firmowy mebli na wymiar Degosh

Zapraszamy do pracowni DeGosh w Koninie oraz salonu firmowego w Poznaniu, gdzie przy filiżance dobrej kawy wysłuchamy Państwa potrzeb, sporządzimy trójwymiarowy projekt, a następnie przystąpimy do realizacji powierzonego nam zlecenia. Meble biurowe nie muszą być nudne i produkowane według jednego wzoru. Wystrój biura to jeden ze sposobów na wyróżnienie się, podkreślenie indywidualizmu i charakteru firmy. DeGosh projektuje i wykonuje meble biurowe na wymiar. Oferujemy swoim klientom również meble kuchenne na wymiar meble do łazienki, czy przedpokoju.

W DeGosh zajmujemy się również projektowaniem wnętrz. Nasze wnętrza wyróżniają się ciekawymi i nietuzinkowymi meblami na wymiar. Projektujemy oryginalne szafy oraz zabudowy meblowe na indywidualne zamówienie pod konkretny wymiar. Wiemy, co to znaczy klasyczna elegancja i prostota, jak i designerski, pomysłowy szał twórczy. Jesteśmy w stanie stworzyć funkcjonalne wnętrze mieszkania z meblami dopasowanymi do stylu oraz potrzeb klienta, niezależenie od jego preferencji. Cenimy naszą pracę właśnie za to, że wciąż podejmować możemy nowe wyzwania i wykonujemy unikatowe projekty dla naszych klientów.

Szafy zaprojektowane i wykonane w DeGosh to nie tylko funkcjonalny mebel ale również element dekoracyjny wystroju wnętrza. Produkujemy szafy na zamówienie, które spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania naszych klientów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z troską o każdy detal, jakość i funkcjonalność. Zapraszamy!

Meble w salonie firmowym
Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

Żdzary 45A
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48 63) 241 69 66
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl

Aleksandra Soja
kom.(+48) 668 579 023
aleksandra.soja@degosh.pl


Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl