Loading...

Wnętrza

Architekt wnętrz w Poznaniu i Koninie

Aranżacja przestrzeni to specjalizacja, dzięki której fachowiec, a jest nim architekt wnętrz, może stworzyć nowoczesne i funkcjonalne lokum, odpowiadające naszym potrzebom i oczekiwaniom. Dzięki jego specjalistycznej wiedzy, obejmującej fazę projektową i wykonawstwo możemy cieszyć się pięknym, oryginalnym i komfortowym wnętrzem. Taki fachowiec to prawdziwy skarb na rynku nieruchomości, ponieważ nawet małe, zaniedbane i brzydkie mieszkanie może zamienić w przytulne i ciepłe gniazdko.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i produkcji mebli. Poznań i Konin to miejsca na mapie Polski, gdzie wykonujemy swoje usługi i w tym miastach mieszczą się nasze salony firmowe. Oferujemy projekt i produkcję mebli na wymiar do domów i mieszkań, a także do obiektów użyteczności publicznej. Proponujemy także dodatkowe usługi stolarskie, takie jak cięcie i oklejanie płyt wiórowych oraz blatów postformingowych, a także nawiercanie otworów do montażu. Nasz architekt wnętrz zaprojektuje i zaaranżuje każdą przestrzeń, zarówno mieszkalną, jak i handlową.

W naszym zespole znajduje się wysoko wyspecjalizowana kadra. Architekt wnętrz, projektant mebli, technolog produkcji i stolarz to wysokiej klasy specjaliści, którzy zrealizują nawet najbardziej oryginalne i niesztampowe pomysły właścicieli domów i sklepów. Dzięki ich fachowej wiedzy powstaje przestrzeń unikalna, o wyjątkowym klimacie i przyjaznym charakterze.
Wnętrza zaaranżowane przez naszą firmę są optymalnie funkcjonalne, estetyczne i zachęcające do odpoczynku. Służą wygodzie swoich użytkowników i spełniają ich marzenia o wnętrzu idealnym.

Projektowanie wnętrz na miarę…potrzeb

Zakres usług firmy DeGosh obejmuje nie tylko takie usługi, jak aranżacja wnętrz mieszkalnych, ale także projektowanie wnętrz sklepów, powierzchni handlowych czy lokali usługowych. Jesteśmy w stanie stworzyć stylowe, estetyczne i funkcjonalne wnętrze branżowe. Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów wnętrz biur, sklepów czy innych obiektów użyteczności publicznej powoduje, że tworzymy przestrzenie harmonijne i komfortowe, w których przebywa się z przyjemnością i z przyjemnością się do nich wraca. Potrafimy dobrać kolory, formy czy materiały tak aby pozytywnie wpływały one na decyzje zakupowe podejmowane przez klientów sieci handlowych, a w przypadku biur, kancelarii czy gabinetów aby sprzyjały skupieniu, harmonii i wydajności pracy.

Usługi projektowe

Nasze usługi w zakresie projektowania świadczymy stacjonarnie w Koninie, gdzie mieści się główna siedziba naszej firmy, salon firmowy oraz stolarnia, w której wykonujemy meble na zamówienie. Obecnie naszych klientów zapraszamy także do niedawno otwartej placówki firmy w Poznaniu. Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z całej Polski! Świadczymy usługi projektowe również on-line. Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt trudne! Zapraszamy do kontaktu z firmą DeGosh, z którą możesz zaprojektować i stworzyć wymarzone i wyjątkowe wnętrze.

Pobierz wizualizacje projektu w 3D [18Mb]

Rozmowa

Podczas każdej fazy realizacji projektu stawiamy duży nacisk na rozmowę z klientem. Każde uwagi na temat kolorów, kształtów i ułożenia mebli, a także wasze uwagi na temat aranżacji pomieszczenia są dla nas bardzo istotne.

Projektowanie

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl