Loading...

Wnętrza

Aranżacja wnętrz mieszkań i sklepów

Projektowanie wnętrz mieszkalnych to wyzwanie, do którego za każdym razem należy podejść indywidualnie. Stworzenie domowego azylu, w którym będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie, to skomplikowany proces, który potrafi zniechęcić osoby niedoświadczone w tej kwestii. Czasem nie wystarczy tylko przeglądanie katalogów, szukanie inspiracji w internecie lub konsultacje ze znajomymi. Skomplikowany proces budowlano-wykończeniowy wymaga na ogół zatrudnienia specjalistów. Architekt wnętrz, sprawdzone ekipy wykończeniowe oraz wsparcia ze strony profesjonalnych stolarzy gwarantuje powodzenie tego trudnego procesu budowlano-wykończeniowego. Zatrudnienie specjalistów w tej dziedzinie daje inwestorom pewność na niepowtarzalny charakter projektowanej przestrzeni. Oszczędza ich czas i pieniądze.

Projektowanie i aranżacja wnętrz mieszkalnych, a także projektowanie wnętrz sklepów to dziedziny, w których wyspecjalizowała się nasza firma. Jesteśmy w stanie wesprzeć naszych klientów już od samego początku inwestycji, tworząc w finale przestrzeń odzwierciedlającą charakter i osobowość zamieszkujących ją osób, a także przyciągającą klientów w przypadku placówek handlowych. Nasz zespół nie tylko stworzy projekt, ale również ustanowi nad nim nadzór autorski i wykonawczy, realizując nawet najbardziej oryginalne oczekiwania klienta. W zespole firmy DeGosh znajdują się bowiem tacy specjaliści jak: architekt wnętrz, projektant mebli, stolarz oraz technolog produkcji. Są to specjaliści w swojej dziedzinie dla których nie ma rzeczy niemożliwych i którzy rozpoczynają swoją pracę od długiej rozmowy z klientami, biorąc pod uwagę ich indywidualne oczekiwania, upodobania, preferencje oraz marzenia.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu, wiedzy oraz determinacji na koniec powstają wspaniałe i funkcjonalne meble a tym samym wnętrza niebanalne i niepowtarzalne, w których nasi klienci czują się wspaniale. Sen o wymarzonym domu staje się dla nich bardzo realny, a my cieszymy się z faktu, że mogliśmy być częścią tego złożonego procesu usprawniając go maksymalnie.

Architekt wnętrz w Poznaniu i Koninie

Aranżacja przestrzeni to specjalizacja, dzięki której fachowiec, a jest nim architekt wnętrz, może stworzyć nowoczesne i funkcjonalne lokum, odpowiadające naszym potrzebom i oczekiwaniom. Dzięki jego specjalistycznej wiedzy, obejmującej fazę projektową i wykonawstwo możemy cieszyć się pięknym, oryginalnym i komfortowym wnętrzem. Taki fachowiec to prawdziwy skarb na rynku nieruchomości, ponieważ nawet małe, zaniedbane i brzydkie mieszkanie może zamienić w przytulne i ciepłe gniazdko.

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i produkcji mebli. Poznań i Konin to miejsca na mapie Polski, gdzie wykonujemy swoje usługi i w tym miastach mieszczą się nasze salony firmowe. Oferujemy projekt i produkcję mebli na wymiar do domów i mieszkań, a także do obiektów użyteczności publicznej. Proponujemy także dodatkowe usługi stolarskie, takie jak cięcie i oklejanie płyt wiórowych oraz blatów postformingowych, a także nawiercanie otworów do montażu. Nasz architekt wnętrz zaprojektuje i zaaranżuje każdą przestrzeń, zarówno mieszkalną, jak i handlową.

W naszym zespole znajduje się wysoko wyspecjalizowana kadra. Architekt wnętrz, projektant mebli, technolog produkcji i stolarz to wysokiej klasy specjaliści, którzy zrealizują nawet najbardziej oryginalne i niesztampowe pomysły właścicieli domów i sklepów. Dzięki ich fachowej wiedzy powstaje przestrzeń unikalna, o wyjątkowym klimacie i przyjaznym charakterze.
Wnętrza zaaranżowane przez naszą firmę są optymalnie funkcjonalne, estetyczne i zachęcające do odpoczynku. Służą wygodzie swoich użytkowników i spełniają ich marzenia o wnętrzu idealnym.

Projektowanie wnętrz na miarę…potrzeb

Zakres usług firmy DeGosh obejmuje nie tylko takie usługi, jak aranżacja wnętrz mieszkalnych, ale także projektowanie wnętrz sklepów, powierzchni handlowych czy lokali usługowych. Jesteśmy w stanie stworzyć stylowe, estetyczne i funkcjonalne wnętrze branżowe. Wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów wnętrz biur, sklepów czy innych obiektów użyteczności publicznej powoduje, że tworzymy przestrzenie harmonijne i komfortowe, w których przebywa się z przyjemnością i z przyjemnością się do nich wraca. Potrafimy dobrać kolory, formy czy materiały tak aby pozytywnie wpływały one na decyzje zakupowe podejmowane przez klientów sieci handlowych, a w przypadku biur, kancelarii czy gabinetów aby sprzyjały skupieniu, harmonii i wydajności pracy.

Usługi projektowe

Nasze usługi w zakresie projektowania świadczymy stacjonarnie w Koninie, gdzie mieści się główna siedziba naszej firmy, salon firmowy oraz stolarnia, w której wykonujemy meble na zamówienie. Obecnie naszych klientów zapraszamy także do niedawno otwartej placówki firmy w Poznaniu. Jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami z całej Polski! Świadczymy usługi projektowe również on-line. Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt trudne! Zapraszamy do kontaktu z firmą DeGosh, z którą możesz zaprojektować i stworzyć wymarzone i wyjątkowe wnętrze.

Pobierz wizualizacje projektu w 3D [18Mb]

Rozmowa

Podczas każdej fazy realizacji projektu stawiamy duży nacisk na rozmowę z klientem. Każde uwagi na temat kolorów, kształtów i ułożenia mebli, a także wasze uwagi na temat aranżacji pomieszczenia są dla nas bardzo istotne.

Projektowanie

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

Żdzary 45A
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48 63) 241 69 66
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl

Aleksandra Soja
kom.(+48) 668 579 023
aleksandra.soja@degosh.pl


Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl