Loading...

Aranżowanie przestrzeni, zarówno mieszkalnej, jak i o charakterze użytkowym, to nielada wyzwanie. Wymaga ono nie tylko umiejętności planowania, przewidywania oraz znajomości aktualnych trendów, ale także urzeczywistnienia wizji zgodnej z oczekiwaniami i potrzebami klientów. Właśnie dlatego tak bardzo ważne jest indywidualne podejście do każdego projektu. Stworzenie azylu, bezpiecznej przystani, do której domownicy będą chętnie wracać każdego dnia i czuć się w niej w pełni komfortowo, to nasz priorytet. Proponujemy Państwu projekty wnętrz w Poznaniu, które zachwycają nie tylko pod względem wizualnym, ale także funkcjonalnym.

projekty wnętrz poznań

Projekty wnętrz w Poznaniu

Każdy szczegół ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż zdajemy sobie sprawę, że to właśnie dzięki zwracaniu uwagi na detale można stworzyć imponującą i jedyną w swoim rodzaju całość. Projekty wnętrz (Poznań) oferowane przez naszą firmę, to produkty, na których powstanie składają się tacy specjaliści, jak architekci wnętrz, projektanci mebli, stolarze oraz technologowie produkcji. Są to wybitne jednostki, które mogą poszczycić się wieloletnim doświadczeniem oraz niezwykłym zaangażowaniem w pracę. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a każde zlecenie jest dla nich nowym, wyjątkowym wyzwaniem. Przed rozpoczęciem pracy przeprowadzają oni długie rozmowy z klientami, zwracając szczególną uwagę na ich indywidualne potrzeby, konkretne oczekiwania, upodobania oraz marzenia.

projekty wnętrz w poznaniu

Projekty wnętrz na miarę wszelkich potrzeb

Projekty wnętrz w Poznaniu na pewno przypadną do gustu wszystkim osobom, które stawiają przede wszystkim na połączenie praktycznych rozwiązań oraz designerskich smaczków. Jesteśmy otwarci na zróżnicowane gusta oraz odmienne oczekiwania klientów korzystających ze świadczonych przez nas usług. Tworzymy nie tylko wnętrza mieszkalne, ale także pomieszczenia sklepowe, które charakteryzują się wysoką estetyką i funkcjonalnością. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl