Loading...

Projektowanie wnętrz w Poznaniu i Koninie

Na czym polega projektowanie wnętrz? Opiera się ono na wizji i dużej wyobraźni. Nie zaistnieje jednak bez odpowiedniej wiedzy i dobrej jakości materiałów, które pomagają przemieniać idee w rzeczywistość. Projektowanie polega również na odwadze w wychodzeniu poza schematy, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności danej przestrzeni. Projektowanie wnętrz do dla nas proces twórczy, wymagający wysiłku i kreatywności, ale też niezwykle satysfakcjonujący. Nasza praca jest naszą pasją. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji wszelkich zleceń.

Projektowanie sypialni, kuchni i salonu

W naszej ocenie satysfakcjonujące projektowanie powinno być spójne – to dlatego zajmujemy się procesem aranżacji wnętrz od początku do końca. Dbamy o to, by wizja naszych klientów została zrealizowana w 100 procentach, a może nawet przerosła ich oczekiwania. W swoich projektach stawiamy na niewyszukane formy, dążymy do harmonii zrodzonej z prostoty i elegancji. Jednocześnie stawiamy na oryginalność oraz użyteczność. Realizowanie marzeń naszych klientów to jeden z najbardziej satysfakcjonujących aspektów naszej pracy.

W swoich projektach jesteśmy bardzo elastyczni. Potrafimy tworzyć wnętrza minimalistyczne i nowoczesne, jak i te cechujące się klasyczną elegancją. Za każdym razem dbamy o to, by stworzone przez nas meble i wystrój wnętrza były funkcjonalne i zapewniały mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania. Kładziemy nacisk na detale, które w znaczący sposób decydują o charakterze wnętrza i jego użytkownika. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów wnętrzarskich oraz różnorodną bibliotekę materiałów . Nasze salony posiadają bogatą ofertę w zakresie wystroju wnętrz. Znajdą Państwo u nas: grzejniki dekoracyjne, panele podłogowe, trójwymiarowe dekoracyjne panele ścienne, tapety, lampy, armaturę łazienkowa i kuchenną, meble na wymiar, płytki podłogowe, fronty meblowe i różnego rodzaju okładziny nablatowe. Dobranie odpowiednich form, materiałów, a nawet kolorów, ma ogromny wpływ na odbiór projektowanej przestrzeni. Dlatego kluczowym zadaniem architekta wnętrz czy projektanta mebli jest wykreowanie uniwersalnej przestrzeni, w której będzie panować pełna harmonia, a każdy z użytkowników będzie czuł się w niej komfortowo.

Nie boimy się żadnych wyzwań. Wręcz przeciwnie. Chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowe wnętrze, w którym Ty również będziesz czuł się wyjątkowy.

Projekty biur i lokali na zamówienie

Naszą pracownię projektową i salon mebli kuchennych na wymiar możecie odwiedzić w Koninie przy ulicy Makowej 5a. Zachęcamy również do zapoznania się z ekspozycja w Poznaniu w nowym salonie mebli na wymiar Degosh mieszczącym się przy ulicy Grunwaldzkiej 165/2. Projekty wnętrz realizujemy również w trybie on-line, dlatego też jesteśmy wstanie obsłużyć inwestorów z terenu całej Polski. Stolarnia jaka dysponujemy daje nam wiele możliwości produkcyjnych i pozwala kompleksowo realizować wszelkie zlecenia.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Makowa 5a
62-510 Konin
tel (+ 48 63) 241 69 66
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Arleta Kuznowicz
kom. (+48) 530 542 643
arleta.kuznowicz@degosh.pl

Aleksandra Soja
kom.(+48) 668 579 023
aleksandra.soja@degosh.pl


Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl