Loading...

Projektowanie wnętrz w Poznaniu i Koninie

Na czym polega projektowanie wnętrz? Opiera się ono na wizji i dużej wyobraźni. Nie zaistnieje jednak bez odpowiedniej wiedzy i dobrej jakości materiałów, które pomagają przemieniać idee w rzeczywistość. Projektowanie polega również na odwadze w wychodzeniu poza schematy, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności danej przestrzeni. Projektowanie wnętrz do dla nas proces twórczy, wymagający wysiłku i kreatywności, ale też niezwykle satysfakcjonujący. Nasza praca jest naszą pasją. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji wszelkich zleceń.

Projektowanie sypialni, kuchni i salonu

W naszej ocenie satysfakcjonujące projektowanie powinno być spójne – to dlatego zajmujemy się procesem aranżacji wnętrz od początku do końca. Dbamy o to, by wizja naszych klientów została zrealizowana w 100 procentach, a może nawet przerosła ich oczekiwania. W swoich projektach stawiamy na niewyszukane formy, dążymy do harmonii zrodzonej z prostoty i elegancji. Jednocześnie stawiamy na oryginalność oraz użyteczność. Realizowanie marzeń naszych klientów to jeden z najbardziej satysfakcjonujących aspektów naszej pracy.

W swoich projektach jesteśmy bardzo elastyczni. Potrafimy tworzyć wnętrza minimalistyczne i nowoczesne, jak i te cechujące się klasyczną elegancją. Za każdym razem dbamy o to, by stworzone przez nas meble i wystrój wnętrza były funkcjonalne i zapewniały mieszkańcom maksymalny komfort użytkowania. Kładziemy nacisk na detale, które w znaczący sposób decydują o charakterze wnętrza i jego użytkownika. Posiadamy szeroki wybór akcesoriów wnętrzarskich oraz różnorodną bibliotekę materiałów . Nasze salony posiadają bogatą ofertę w zakresie wystroju wnętrz. Znajdą Państwo u nas: grzejniki dekoracyjne, panele podłogowe, trójwymiarowe dekoracyjne panele ścienne, tapety, lampy, armaturę łazienkowa i kuchenną, meble na wymiar, płytki podłogowe, fronty meblowe i różnego rodzaju okładziny nablatowe. Dobranie odpowiednich form, materiałów, a nawet kolorów, ma ogromny wpływ na odbiór projektowanej przestrzeni. Dlatego kluczowym zadaniem architekta wnętrz czy projektanta mebli jest wykreowanie uniwersalnej przestrzeni, w której będzie panować pełna harmonia, a każdy z użytkowników będzie czuł się w niej komfortowo.
Każdy chciałby z przyjemnością wchodzić do własnej łazienki, sypialni i salonu. Pomieszczenia te zasługują na jak najlepsze przygotowanie. Pokoje mieszkania bądź domu powinny być azylem, bezpieczną przystanią. Naszym zadaniem jest projektowanie właśnie takich wnętrz. To dlatego w pierwszej kolejności tak ważna jest dla nas rozmowa z klientem, poznanie jego potrzeb i oczekiwań. Nim przystąpimy do stworzenia sypialni, łazienki i salonu jego marzeń, chcemy spojrzeć na świat jego oczami. Zobaczyć kształty, kolory i aktywności, jakich się podejmuje. Dzięki temu w naszej głowie może narodzić się wizja wnętrza, która w idealny sposób będzie do niego pasować. Lubimy realizować projekty, które są ważne, które staną się pięknym tłem dla codziennego życia.

Nie boimy się żadnych wyzwań. Wręcz przeciwnie. Chętnie stworzymy dla Ciebie wyjątkowe wnętrze, w którym Ty również będziesz czuł się wyjątkowy.

Projekty biur i lokali na zamówienie

W zakresie naszej działalności znajduje się również projektowanie lokali i biur. Z przyjemnością zrealizujemy każde zamówienie. Dbamy o to, by biura były bardzo funkcjonalne i ułatwiały codzienną pracę. Jednocześnie łamiemy konwenanse – wnętrze biura nie musi wyglądać nudno i szaro. Dbamy o to, by biuro było wizytówką danej firmy, w tym celu zapoznajemy się z jej profilem i oczekiwaniami klientów. Zadbamy również o to, by dany lokal miał swój niepowtarzalny charakter. Możemy zaprojektować wnętrze, które będzie minimalistyczne i designerskie bądź w duchu klasycznej elegancji – wszystko zależy od pomysłu właścicieli na dany lokal. Pomieszczenie będzie cechować się również wysoką funkcjonalnością, dzięki czemu personal będzie mógł łatwo i sprawnie wykonywać swoje obowiązki.

Projektowanie lokali i biur to niezwykle ciekawe wyzwanie, które chętnie podejmujemy. Każde pomieszczenie będzie miało swój unikatowy styl. Poszczególne meble i elementy dekoracyjne wykonamy z najlepszej jakości materiałów, tak, by przykuwały wzrok gości. Stawiamy również na harmonię i elegancję, które budują atmosferę wnętrza i zapadają w pamięć.

Jeśli marzysz o niebanalnym i komfortowym wystroju swojego biura bądź lokalu – czekamy, by to marzenie zrealizować!

Kontakt z nami

Naszą pracownię projektową i salon mebli kuchennych na wymiar możecie odwiedzić w Koninie przy ulicy Makowej 5a. Zachęcamy również do zapoznania się z ekspozycja w Poznaniu w nowym salonie mebli na wymiar Degosh mieszczącym się przy ulicy Grunwaldzkiej 165/2. Projekty wnętrz realizujemy również w trybie on-line, dlatego też jesteśmy wstanie obsłużyć inwestorów z terenu całej Polski. Stolarnia jaka dysponujemy daje nam wiele możliwości produkcyjnych i pozwala kompleksowo realizować wszelkie zlecenia.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
OBSŁUGA KLIENTA
Stolarnia oraz biuro projektowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli
ul. Długa 70; Lisiec Wielki
62-571 Stare Miasto
OSOBY KONTAKTOWE
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl
_
Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729