Loading...

O tym jak współpracujemy i z kim

02
jak działamy...

Profesjonalnie. Szybko. Rzetelnie.

Spotkanie z każdym klientem to dla nas ważna sprawa. Zanim siądziemy do projektowania długo rozmawiamy, poznajemy potrzeby i marzenia inwestora. Przede wszystkim słuchamy, ale nie boimy się także podpowiedzieć i doradzić. Wszak bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu. Ile jest takich spotkań? Wszystko zależy od potrzeb klienta.

Po rozmowie przychodzi czas, by pojawić się na miejscu. Tam – oczywiście razem z inwestorem – jeszcze raz wszystko ustalamy. I zabieramy się do dzieła.. Łączymy marzenia inwestora z wizją projektanta.

Gdy ten wymagający etap już za nami, po akceptacji projektu przez inwestora, przychodzi czas na realizację zamówienia. W naszej stolarni wykwalifikowani pracownicy szybko i rzetelnie robią meble. Spod ich rąk wychodzą szafy, łóżka i całe zabudowy. Staramy się, by ten etap trwał jak najkrócej.

Ostatni etap to montaż.  Oczywiście przez cały czas mamy kontakt z klientem. Na każdym kroku konsultujemy, rozwiewamy wątpliwości i doradzamy.

Finałem, który daje nam ogromną satysfakcję, jest uśmiech inwestora, gdy wchodzi do domu swoich marzeń.

3
Architekci i projektanci

Zachęcamy do współpracy architektów wnętrz oraz projektantów. Posiadamy bogatą i różnorodną bazę materiałów, nowoczesny park maszynowy i doświadczoną kadrę dzięki czemu jesteśmy w stanie zrealizować najśmielsze pomysły i zaspokoić najbardziej wyszukane gusta Waszych klientów. Sprawdź nas i nasze warunki współpracy.

Wyślij zapytanie wraz z projektem na adres biuro@degosh.pl, a my skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj! Na każdym etapie współpracy możesz liczyć na naszą pomoc.

Partnerzy

Pracujemy z najlepszymi. Dlatego też nasze meble wyróżnia doskonała jakość, wytrzymałość, nieograniczona funkcjonalność  oraz wyszukana forma. Współpracując z nami rozpoczynasz wspaniałą przygodę. Zaopatrują nas bowiem w najlepsze rozwiązania systemowe między innymi takie marki jak: Hettich, Peka, TCO, Hafele, Raumplus, Zobal.

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl