Loading...

Wpis na blogu

Czy warto zabudowywać kuchnię pod sufit?

Możliwości aranżacyjnych urządzenia kuchni jest mnóstwo. Obecnie bardzo popularne są kuchnie zabudowane do sufitu, dzięki którym możliwe jest funkcjonalne wyposażenie każdej, nawet bardzo małej przestrzeni. Jakie są istotne zalety takich mebli?

Meble kuchenne pod sufit – nowoczesność, wygoda oraz wyjątkowy wygląd

Dziś w wielu nowoczesnych domach można coraz częściej spotkać meble na wymiar, które to sięgają po sam sufit. Na takie rozwiązania decydują się najczęściej młodzi ludzie, którzy to stawiają na wygodę. Zabudowa kuchni po sufit to praktyczne rozwiązanie o wielu zaletach. Pośród wielu z nich można wymienić:

Nowoczesny i designerski wygląd

Prawidłowo wykonane oraz idealnie dopasowane do wnętrza meble kuchenne po sufit prezentują się bardzo elegancko oraz nowocześnie. Niezwykle pięknie prezentują się one w przestrzennych wnętrzach.

Jeśli nie zdecydujemy się na zbędne ozdoby, to wówczas nowoczesne kuchnie po sufit doskonale podkreślają bardzo modny w ostatnim czasie styl minimalistyczny.

Maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni

Montaż w kuchni mebli sięgających po sufit to bardzo dobry pomysł. Pozwala on na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni nawet przy niewielkim metrażu. Meble sięgające po sufit są wyposażone w przemyślane schowki oraz praktyczne szuflady wysuwane czy typu cargo, dzięki którym praca w kuchni staje się ogromną przyjemnością.

Estetyka oraz idealna czystość

Meble zabudowane po sufit doskonale nadają się do każdej kuchni, zarówno tej, która jest urządzona w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Pozwalają one utrzymanie w tym pomieszczeniu idealnego porządku. Kurz nie zbiera się na górnych powierzchniach szafek, co ma często miejsce w przypadku standardowej zabudowy.

A dzięki dużej ilości szafek i szuflad poszczególnych akcesoriów oraz sprzętów kuchennych nie trzeba trzymać na blacie. Można je bowiem bez problemu schować do mebli. Taka kuchnia prezentuje się bardzo estetycznie i schludnie.

Spójny styl i elegancja

Zabudowa kuchni po sufit jest sprawdzonym rozwiązaniem dla tych właścicieli mieszkań, którym zależy na spójnej stylistyce kuchennego wnętrza. Jednolita zabudowa i możliwość ukrycia poszczególnych sprzętów kuchennych pod frontami wykonanymi z tego samego tworzywa sprawia, że całość prezentuje się bardzo harmonijnie oraz elegancko.

Kiedy warto zdecydować się na zabudowę kuchenną po sufit?

Meble kuchenne na wymiar są znacznie korzystniejszą opcją, niż gotowe zestawy. Sprawdzają się one doskonale w każdym domu bez względu na wielkość pomieszczenia kuchennego oraz od tego czy jest ono oddzielne, czy też otwarte na salon i jadalnię.

Kuchnie ze sprzętem AGD w zabudowie po sufit są praktycznym rozwiązaniem dla małych wnętrz. Dzięki tym meblom można bowiem zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów oraz sprzętów kuchennych. W wysokich szafach można przechować formy do ciast, zastawy stołowe czy naczynia do potraw świątecznych, które to używa się okazjonalnie.

W małych pomieszczeniach świetnie prezentują się zabudowy kuchenne w jasnych kolorach. Ciemne fronty szafek sięgające aż do sufitu optycznie pomniejszają pomieszczenie, z kolei jasne dodają każdej małej kuchni lekkości oraz przestronności.

Decydując się na zakup mebli kuchennych w zabudowie, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która to zawsze służy fachowym doradztwem i potrafi wykonać takie meble, o jakich marzyliśmy, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą https://degosh.pl/meble-na-wymiar/meble-kuchenne/ i do kontaktu z naszymi ekspertami!

Leave a Comment


Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
OBSŁUGA KLIENTA
Stolarnia oraz biuro projektowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli
ul. Długa 70; Lisiec Wielki
62-571 Stare Miasto
OSOBY KONTAKTOWE
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl
_
Dział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729