Loading...

Wpis na blogu

Dlaczego warto zlecić aranżację domu profesjonalistom?

Wielu z nas ma wizję wymarzonego mieszkania, w którym będziemy czuć się bezpiecznie, a jednocześnie komfortowo. Jednak wdrożenie własnych zamysłów jest czasem trudne, zwłaszcza jeżeli wszelkie nasze pomysły chcemy zrealizować na dość ograniczonej przestrzeni. Warto zwrócić się do specjalistów w dziedzinie aranżacji wnętrz, którzy mając doświadczenie i fachową wiedzę, pozwolą na szybkie zaplanowanie wystroju pomieszczeń, jednocześnie uwzględniając nasze zamysły i potrzeby.

Profesjonalna aranżacja wnętrz

Aranżacja wnętrz mieszkań pod okiem fachowca pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, sprawiając, że pomieszczenia stają się nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Architekt wnętrz uwzględnia indywidualne potrzeby mieszkańców, dzięki czemu każde mieszkanie jest „skrojone na miarę” użytkowników. W mieszkaniach problemem są małe przestrzenie, dlatego profesjonalne porady odnośnie ustawienia mebli i dodatków, wyboru koloru ścian czy oświetlenia, pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń, bez konieczności wykonywania przebudowy mieszkania. W przypadku domów o dużych powierzchniach, projekty aranżacji pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń w zależności od oczekiwań użytkowników.

Architekci przygotowują indywidualnie dopasowane projekty, które pozwolą na stworzenie stylowych i eleganckich wnętrz. Jeśli pragniemy urządzić mieszkanie według konkretnego stylu wnętrzarskiego np. skandynawskiego lub industrialnego, pomoże nam w tym specjalista, który przygotuje metamorfozę wnętrza, począwszy od przygotowania zarysu prac, poprzez stworzenie wizualizacji, aż do wykończenia szczegółów nowego wystroju.

Projekty dla wymagających klientów

Architekci wnętrz zadbają o przygotowanie pomieszczeń, które spełnią oczekiwania inwestorów. Doświadczenie, jak i znajomość nowinek w dziedzinie aranżacji, pozwoli na stworzenie nowoczesnych pomieszczeń, w których niezabranie miejsca także na tradycyjne meble.

Większe zmiany, jakie chcemy wprowadzać w pomieszczeniach np. otwieranie przestrzeni, wymagają konsultacji z fachowcami. Projektowanie wnętrz mieszkalnych warto pozostawić architektom, którzy stworzą najbardziej dogodny projekt dla nas, uwzględniając nasze potrzeby i możliwości danego budynku. DeGosh wykonuje usługi z zakresu projektowania wnętrz: https://degosh.pl/aranzacja-wnetrz/aranzacja-wnetrz-mieszkan/, jednocześnie oferując możliwość przygotowania mebli na wymiar, które wzbogacą nową przestrzeń mieszkalną. Zespół specjalistów, który tworzą architekt wnętrz, projektant mebli, technolog produkcji i stolarz, stworzy wymarzoną i unikatową przestrzeń w naszym domu.

Leave a Comment


Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl