Loading...

Wpis na blogu

Korzyści płynące z kuchni na wymiar

Zastanawiasz się jak umeblować i wyposażyć swoją kuchnię? Być może przeglądasz wiele ofert sklepów meblowych w poszukiwaniu idealnego wyposażenia. Żadna propozycja nie będzie jednak w 100 procent idealna. To zapewnią Ci jedynie meble kuchenne na wymiar. Okazuje się, że jest wiele korzyści płynących z tego rozwiązania. Jakich dokładnie?

Dowolność – Ty decydujesz

Kuchnia na wymiar może mieć najróżniejszy styl i charakter. Dużym plusem jest dowolność w zakresie wymiarów czy rodzajów szafek. Jeśli posiadasz nietypowe sprzęty lub akcesoria kuchenne, można zaprojektować meble, które będą dla nich idealne. Bez ograniczeń można decydować także o kolorze mebli i formie ich wykonania. Chcesz zabudować urządzenia AGD? Nie ma sprawy. Nietypowe oświetlenie? Żaden problem. Meble mają być estetyczne i funkcjonalne – Ty dyktujesz warunki.

Wyjątkowość i unikalność

Każda kuchnia na zamówienie jest jedyna w swoim rodzaju. Można poczuć się w niej naprawdę wyjątkowo. I nie chodzi tylko o to, że meble zostały specjalnie dla nas zaprojektowane przez specjalistów. Tak naprawdę odzwierciedlają one nasze potrzeby i gust. Taka kuchnia to miejsce, w którym przyjemnie jest przebywać, gdyż w pełni dopasowana jest do naszych oczekiwań, a także współgra z aranżacją innych pomieszczeń.

Dopasowanie pod pomieszczenie

Pomieszczenia bywają różne. Małe kuchnie wymagają od nas dobrego planowania, a meble na wymiar pozwolą na efektywne zagospodarowanie przestrzeni. Bywają także kuchnie o nietypowych kształtach. Dzięki specjalnie dopasowanym meblom, uda się stworzyć miejsce, gdzie każdy element będzie ze sobą współgrał. Jeśli z kolei stawiasz na niebanalne rozwiązania, jak np. blat zamiast parapetu – kuchnia na zamówienie to idealny pomysł dla Ciebie!

Solidność wykonania

Kuchnie robione na wymiar cechują się dużą wyższą jakością i solidnością niż te sklepowe. A to dlatego, że nie są produkowane masowo. Projektanci mebli bardzo dokładnie i starannie dobierają wszelkie materiały. Stosowane są lepszej jakości prowadnice i okucia. Meble są wykańczane dokładnie i z należytą uwagą. Firma, która tworzy kuchnie na zamówienie, wie, jak dużym została odparzona zaufaniem, nie może sobie więc pozwolić na niedociągnięcia czy wpadki.

Kuchnia na wymiar to rozwiązanie idealne na wielu polach. Jej przygotowanie będzie kosztować więcej pracy, ale w efekcie powstanie pomieszczenie, które jest funkcjonalne i estetyczne, a co najważniejsze: po prostu takie, jakie chcemy. Warto mieć na uwadze, że meble z sieciówek są gorszej jakości – nawet przy atrakcyjnej cenie, będzie trzeba je dużo szybciej wymienić.

Leave a Comment


Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl