Loading...

Wpis na blogu

Zabudowa salonu na wymiar

Salon to pomieszczenie, w którym domownicy spędzają większość swojego czasu wolnego, oddając się ulubionym rozrywkom, spotykając ze znajomymi, nierzadko również odpoczywając czy nawet pracując. Nic więc dziwnego, że to właśnie do urządzenia pokoju dziennego przywiązują największą wagę, pragnąc stworzyć pomieszczenie satysfakcjonujące zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

Rozwiązanie na miarę wszelkich potrzeb

Osoby stające przed tym niewątpliwie trudnym zadaniem często mają w głowie pewien zarys, swego rodzaju wizję, która świetnie prezentuje się w wyobraźni, jednak nie ma to pokrycia w rzeczywistości z powodu różnego rodzaju ograniczeń, takich jak chociażby rozmiar pomieszczenia. Niewielkie wnętrza trudniej jest zaaranżować tak, aby były zarówno piękne, jak i praktyczne dla wszystkich domowników.
Doskonałym rozwiązaniem w takich sytuacjach są meble na wymiar. Zabudowa salonu staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, które ma swoich zwolenników nie tylko wśród ludzi młodych. Niegdyś popularne meblościanki swego czasu zostały wyparte przez pojedyncze elementy wyposażenia (komody, regały), które z czasem znów ustąpiły miejsca meblościankom – tyle, że w nowoczesnej odsłonie. Obecnie i ta opcja ewoluowała, dając jeszcze więcej możliwości jako zabudowa salonu na wymiar.

Zalety zabudowy salonu

Podstawową zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim maksymalne wykorzystanie miejsca. Zabudowując całą ścianę półkami, szafkami otwartymi oraz zamkniętymi, mamy możliwość zaaranżowania całej dostępnej przestrzeni. Niezależnie od preferowanego stylu (minimalizm, styl prowansalski, nieśmiertelna klasyka czy nutka ekstrawagancji), meble na zamówienie są w stanie zdecydowanie lepiej zorganizować przestrzeń w pokoju dziennym. Indywidualne rozplanowanie oraz dopasowanie konkretnych środków do odmiennych potrzeb użytkowników, będzie bardziej funkcjonalne. Praktyczne szafy na wymiar, jak również inne elementy pod zabudowę z pewnością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej grupy klientów.

Stawiamy przede wszystkim na jakość

Jako pracownia, przywiązujemy niezwykłą wagę do wszelkich detali, proponując naszym klientom rozwiązania odpowiadające ich indywidualnym potrzebom. Dostosowane do konkretnego pomieszczenia oraz preferencji domowników pomysły z pewnością przypadną do gustu, pozwalając na stworzenie wymarzonego pokoju dziennego. Priorytetem jest dla nas zadowalanie naszych klientów poprzez proponowanie im rozwiązań stanowiących połączenie jakości, designu oraz funkcjonalności. Więcej informacji: https://degosh.pl/meble-na-wymiar/

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl