Loading...

Wpis na blogu

Meble łazienkowe na wymiar

DeGosh to firma z tradycją, która nieustannie rozwija się i proponuje swoim klientom coraz więcej interesujących rozwiązań. Meble tworzymy z zamiłowania do piękna, kolorów i kształtów oraz harmonii, na osiągnięciu której nam zależy. Projektujemy oraz produkujemy zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Działamy na terenie Poznania oraz Konina, a także okolic.

Bogaty wachlarz możliwości – stwórz łazienkę swoich marzeń

Oferujemy szeroki zakres usług o charakterze stolarskim, obejmujący: cięcie oraz oklejanie płyt wiórowych, cięcie oraz oklejanie blatów postformingowych, nawiercanie otworów montażowych. Wśród propozycji, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nas klientów, bez wątpienia są meble łazienkowe na wymiar.

Jeżeli są Państwo na etapie remontowania lub budowania domu i interesuje Was projektowanie łazienki, zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Posiadamy doświadczenie w branży, jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, a także z wielką sumiennością oraz starannością podchodzimy do każdego zlecenia. Doskonale zdajemy sobie sprawę z Państwa zróżnicowanych gustów, dlatego w sposób indywidualny podchodzimy do każdego projektu, dając z siebie maksimum kreatywności, aby stworzyć ciekawe i praktyczne rozwiązania.

Jakość, funkcjonalność i estetyka na najwyższym poziomie

Jako producent mebli łazienkowych na wymiar, stawiamy przede wszystkim na trzy aspekty:

– Wizualny – w tym celu nieustannie śledzimy zmieniające się trendy, otwieramy na nowości oraz dbamy o wszelkie szczegóły, zdając sobie sprawę, że to właśnie detale składają się na idealną całość;

– Praktyczny – dbamy o zaspokajanie oczekiwań wszystkich grup klientów, będąc otwartymi na ich indywidualne potrzeby. Zależy nam na oferowaniu mebli funkcjonalnych, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji;

– Jakościowy – priorytetem jest dla nas wysoka jakość, którą charakteryzują się tworzone przez nas meble łazienkowe na wymiar. Bazujemy na trwałych, wytrzymałych i odpornych tworzywach. Chcemy, aby nasze meble na wymiar w niezmienionym stanie służyły klientom przez wiele lat.

Rozwiązania na miarę wszelkich potrzeb

Nawet na niewielkiej przestrzeni jesteśmy w stanie stworzyć piękną i praktycznie zagospodarowaną łazienkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, stawiających przede wszystkim na użyteczność wybieranych przez siebie rozwiązań. W razie jakichkolwiek pytań, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Leave a Comment


Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl