Loading...

Wpis na blogu

Zabudowa salonu czy meble wolnostojące?

Salon, najczęściej połączony współcześnie z kuchnią i jadalnią, stanowi serce życia każdego domu lub mieszkania. To tu spędzamy bowiem czas gotując, jedząc, oglądając telewizję czy grając w gry z rodziną i znajomymi. Dlatego najczęściej wielką wagę przywiązujemy do urządzenia salonu, który ma pełnić tak wiele różnych funkcji. Jakie meble warto wybrać do tej przestrzeni: w zabudowie czy wolnostojące?

Zalety mebli w zabudowie do salonu

Meble w zabudowie są coraz chętniej wybierane przez większość klientów, którym zależy na urządzeniu oryginalnego, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego wnętrza. Decydując się na meble w zabudowie mamy bowiem szansę osiągnąć harmonijny układ, ujednolicenie elementów oraz płynne przejścia między poszczególnymi strefami salonu, kuchni i jadalni. Dzięki temu wyspa kuchenna łagodnie może przejść w stół jadalny, a szafki kuchenne będą komponować się z komodami lub innymi meblami w salonie.

Zalety mebli wolnostojących w salonie

Meble wolnostojące to rozwiązanie dla osób, których nie ogranicza w żaden sposób przestrzeń. Dostępne w standardowych rozmiarach, mogą bowiem nie zawsze pasować do nietypowego lub ciasnego wnętrza. Oczywiście, można zdecydować się również na połączenie rożnego rodzaju mebli – wolnostojących z częściową zabudową. W takich przypadkach zawsze jednak warto skorzystać z pomocy architekta wnętrz, który doradzi nam wybór pozwalający uzyskać ciekawy, ale też niezagracający nadmiernie przestrzeni efekt końcowy.

Jak dopasować meble w zabudowie do salonu?

Łączono zabudowa pozwala na uzyskanie ładu stylistycznego i przestrzennego, pod warunkiem skorzystania ze sprawdzonej pracowni aranżacji wnętrz lub stolarni zajmującej się produkowaniem nawet pojedynczych mebli na wymiar. Architekt, tworząc projekt wnętrza, dokładnie wymierzy jego rozmiary, tak aby powstające meble wpasowały się idealnie w przestrzeń. W stolarni możemy natomiast samodzielnie dobrać odpowiednie materiały, które pozwolą nam na uzyskanie harmonii we wnętrzach mieszkalnych. DeGosh – projekty wnętrz Poznań – to firma zajmująca się od lat produkcją mebli na wymiar oraz aranżacją przestrzeni domu oraz mieszkania. Zaczynając od produkcji mebli zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam doradzać naszym klientom w kwestiach harmonijnego urządzania przestrzeni. Salon meblowy naszej firmy mieści się w Poznaniu, natomiast stolarz Konin – tu znajduje się nasza stolarnia i pracownia, w której realizowane są zamówienie naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!

Dane firmowe
DeGosh Manufaktura Wnętrz i Mebli Górny Monika
ul. Lisiecka 60
62-571 Stare Miasto
NIP 665 234 75 20
Salon firmowy
ul. Grunwaldzka 165/2
60-322 Poznań
tel (+ 48) 500 266 076

ul. Poziomkowa 25 Żdżary
62-571 Stare Miasto
tel (+ 48) 500 266 076
zobacz dojazd
Osoby kontaktowe
Dział projektowy
Monika Górny
kom.(+48) 500 266 076
biuro@degosh.pl

Malwina Majewska
tel (+48) 798 445 501
malwina.majewska@degosh.plDział produkcji
Grzegorz Górny
Kierownik d/s produkcji
kom.(+48) 605143729

Jakub Górny
Kierownik d/s zaopatrzenia
kom. (+48) 512134412
jakub.gorny@degosh.pl